Depolama Hizmetleri

Manchester ve İstanbul depolarımız ile bireysel ve kurumsal firmalarımıza depolama alanları sağlıyor, ürünlerinizi daha güvenli bir şekilde İngiltere’de satmalarını ve Türkiye’ye ulaşımını sağlıyoruz. Depolarımızda sadece depolama amaçlı değil birçok ticaret modeline uygun hizmetler vermekteyiz. İthalat, ihracat yapan firmalara koli, palet, konteyner depolama hizmeti veriyoruz. Bunun yanı sıra etiketleme, paletleme, palet bozma, ambalajlama hizmetleri sunulmaktadır. Depolama hizmeti sunduğumuz lokasyon 7-24 özel güvenlikle korunmaktadır. Toplam 2,000 m2 den büyük kapalı alan depo ve dağıtım merkezimiz mevcuttur.

Türkiye ve İngiltere tedarikçilerden toplanan farklı ürünler, gümrük depolarında işlemlerinin tamamlanmasının ardından Borca Lojistik’in depolarına taşınmaktadır. Mağaza perakendeciliği yapan ve aynı zamanda web sitelerini önemli bir satış kanalı olarak kullanan firmalar için tek çatı altında aynı depo üzerinden projelendirme yapılmakta, bu da maliyet ve zaman avantajı sağlamaktadır.

Depolarımıza gelen ürünlerin, sipariş teslimatı yapmaktayız. Ayrıca kozmetik, ev dekorasyon, tekstil, aksesuar, beyaz eşya, elektronik, anne ve bebek, oyuncak, mobilya ürünleri gibide bir çok geniş yelpazede ürün gruplarına özel depolama hizmetimiz bulunmaktadır.

Türkiye ve İngiltere gümrükleri ile ilgili her sektörden müşterilerimizin ihtiyaçlarına optimum düzeyde servis sağlıyoruz. Depo yönetimini deneyimli kadromuzla güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Malzeme ve ürünlerin adrese teslimini müşterilerin üretim ve dağıtım planlarına bağlı olarak gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin yüksek kalitedeki yönetimlerini, ekibimizin sektöre ve müşteriye özel hazırladığı ilgi ve alaka ile sağlıyoruz.